DOSZACUJ INWESTYCJĘ W STYSTEMIE LICYTACJI ON-LINE

Zapraszamy na stronę www.quickdeal24.pl nowoczesne narzędzie sprzedażowe dla deweloperów. Podstawowym założeniem projektu jest danie narzędzia deweloperom prowadzącego do możliwości doszacowania ceny sprzedaży nieruchomości, co w efekcie prowadzi do optymalizacji ceny jednostkowej mieszkań.

więcej

NIERUCHOMOŚCI W NOWYM WYMIARZE

KW Grupa jako pomysłodawca i właściciel projektu QuickDeal24 Kup Sprzedaj Licytuj pragnie przedstawić serwis aukcyjny umożliwiający licytację nieruchomości dzięki aukcjom internetowym live. więcej

Wspólna Inicjatywa z Miastem Kraków

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Smoczej Przekąski – niezwykłej pamiątki promującej Kraków oraz Polskę. Fakt, iż oficjalnym partnerem projektu jest Miasto Kraków jest dużą nobilitacją potwierdzającą wartość Smoczego Projektu.

więcej

RESTRUKTURYZACJA NDE SP. Z O.O. ZAKOŃCZONA SUKCESEM

KW Grupa pomyślnie przeprowadziła proces restrukturyzacji spółki Niezależni Doradcy Energetyczni. Roczny wysiłek całego zespołu pozwolił spółce uzyskać ponowną płynność finansową i generować zyski.

więcej

PIEC W CENIE ABONAMENTU – SZANSA NA WALKĘ ZE SMOGIEM

Dla poprawy jakości powietrza w Polsce decydujące znaczenie ma szybka wymiana starych pieców węglowych na ekologiczne. Samorządom brakuje na to pieniędzy, więc nie wszyscy zainteresowani mogą liczyć na dotacje. W poszukiwanie sposobów rozwiązania problemu włączają się przedsiębiorcy. Wśród nich małopolski biznesmen Krzysztof Czwartkiewicz, który opracował projekt pod tytułem “Piec w cenie abonamentu”.

więcej

Powołanie Spółki KW Grupa Investment Sp. z o.o.

W styczniu 2018 r. KW Grupa poszerzyła swoją działalność powołując spółkę KW Grupa Investment Sp. z o.o.

więcej

Wynajem lokali usługowych – ścisłe centrum Niepołomic

Zapraszamy do kontataktu w sprawie wynajmu lokali usługowych w kompleksie Galeria pod Zegarem.

więcej

Centrum Biznesowe Pod Zegarem

Rusza drugi etap prac przygotowawczych związanych z planowaną budową obiektu Centrum Biznesowe pod Zegarem w Niepołomicach.

więcej

PREZENT W 10 SEKUND już niebawem w sprzedaży

W najbliższych dniach startujemy z naszym projektem. Na półkach znajdą się prezenty komunijne, ślubne na Dzień Dziecka i nie tylko. Szukasz nietuzinkowego upominku dla bliskiej Ci osoby? Śledź nas na bieżąco. Podpowiemy gdzie szukać naszej marki.

 

 

Eurocash

Grupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG. W ramach współpracy firma KW Grupa prowadzi działalność doradczą w zakresie wizerunkowym na obszarach ekspansji Eurocash S.A.