Wspólna Inicjatywa z Miastem Kraków

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Smoczej Przekąski – niezwykłej pamiątki promującej Kraków oraz Polskę. Fakt, iż oficjalnym partnerem projektu jest Miasto Kraków jest dużą nobilitacją potwierdzającą wartość Smoczego Projektu.

Legenda o Smoku Wawelskim jest znana wszystkim Polakom, tym Małym i Dużym, jest ciekawostką dla Obcokrajowców, dlatego nie będzie przesadą twierdzenie, że Kraków ma najsłynniejszego smoka w Polsce, coraz częściej przyczyniającego się do promocji Miasta.

 

Czym jest Smocza Przekąska? Jest to wyrób z ciasta piernikowego w kształcie Smoka Wawelskiego, zapakowanego w estetyczne i poręczne opakowanie, nawiązujące stylistyką do wyglądu Miasta Kraków. Jest to wspaniała pamiątka z Krakowa oraz ciekawy upominek z podróży dla bliskich. Smocza Przekąska dostępna jest również w drugim wariancie- zapakowana w pudełko z puzzlami. 

 

Naszą ofertę kierujemy do punktów obsługi turystycznej, hoteli, lotnisk, dworców, a także innych miejsc o charakterze turystycznym, historycznym, kulturalnym. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Więcej o Smoczej Przekąsce tutaj :

http://www.kwgrupa.com/wp2015/wp-content/uploads/2018/12/Pamiątka-z-Krakowa-smoczy-piernik.pdf